950522-6102-AR
3M3M
950522-6102-AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 950522-6102-AR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 22POS 2MM VERT T/H
Foi de date: 950522-6102-AR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 950522-6102-AR
Număr parc 950522-6102-AR Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 22POS 2MM VERT T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6152 pcs Fișa cu date 950522-6102-AR.pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Board Serie 950
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 3M9411
9505226102AR
DE500027599
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 22
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.098" (2.50mm) Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)