950462-6102-AR
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 950462-6102-AR
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 62POS 2MM VERT PCB
Foi de date: 950462-6102-AR.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 950462-6102-AR
Număr parc 950462-6102-AR Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 62POS 2MM VERT PCB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5740 pcs Fișa cu date 950462-6102-AR.pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Board Serie 950
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Alte nume 0 00 51111 06118 3
DE500027292
S0 00 51111 06118 3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 62
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.169" (4.30mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 62 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.106" (2.69mm) Contactați Finish Thickness - Post 40.0µin (1.02µm)