929705-01-29-EU
3M3M
929705-01-29-EU Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 929705-01-29-EU
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD
Foi de date: 1.929705-01-29-EU.pdf2.929705-01-29-EU.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 929705-01-29-EU
Număr parc 929705-01-29-EU Producător 3M
Descriere CONN HEADER 29POS STR .100" GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27413 pcs Fișa cu date 1.929705-01-29-EU.pdf2.929705-01-29-EU.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie 929 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.528" (13.42mm) Alte nume 00076308053208
3M156851-29
929705-01-29-EU-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 29
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 29 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 2.5A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.110" (2.79mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm)