9150-4500JL
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9150-4500JL
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD
Foi de date: 9150-4500JL.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 9150-4500JL
Număr parc 9150-4500JL Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4508 pcs Fișa cu date 9150-4500JL.pdf
Voltaj 1000V terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie 9100
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 90169006535
JE150083432
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 50
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.354" (9.00mm) Culoarea izolației Gray
Ingress Protection - Caracteristici Polarizing Key
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 50 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.110" (2.79mm) Contactați Finish Thickness - Post Flash
Contact Finisare Grosime - Împerechere 12.0µin (0.30µm) Contactați Finish - Postați Gold
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
915-10M NC032
915-10M NC032
Producători: Alpha Wire
Descriere: M12 PLASTIC 6PORT 2SIG
In stoc: 436 pcs
Descarca: 915-10M NC032.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: APPLICATION TOOLING
In stoc: 116 pcs
Descarca: 91500-4.pdf
RFQ
Descriere: TOOL CC II HEAD ASSY
In stoc: 141 pcs
Descarca: 91500-3.pdf
Descriere: TOOL HAND CRIMPER 20-24AWG SIDE
In stoc: 125 pcs
9150-4500PL
9150-4500PL
Producători: 3M
Descriere: CONN SOCKET 50POS .100" STR GOLD
In stoc: 11781 pcs
Descarca: 9150-4500PL.pdf
915-CN NC032
915-CN NC032
Producători: Alpha Wire
In stoc: 732 pcs
Descarca: 915-CN NC032.pdf
Producători: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Descriere: CONN PSMP TERMINATOR PLUG
In stoc: 1455 pcs
Descriere: TOOL HAND CRIMPER 14-20AWG SIDE
In stoc: 204 pcs
9150
Producători: B&K Precision
Descriere: POWER SUPPLY DC 5.2V/60A PROGRAM
Descriere: CONN PSMP PLUG R/A 50OHM SOLDER
Descriere: CC II HEAD ASSY 24-20 MIC MNL
In stoc: 84 pcs
In stoc: 523 pcs
Descarca: 915-5M NC032.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW