9088 12MMX50M
3M3M
9088 12MMX50M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 9088 12MMX50M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED 9088 1/2"X50M
Foi de date: 9088 12MMX50M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 9088 12MMX50M
Număr parc 9088 12MMX50M Producător 3M
Descriere TAPE DBL COATED 9088 1/2"X50M Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2887 pcs Fișa cu date 9088 12MMX50M.pdf
Grosime - suport, transportator - Grosime 0.0113" (11.3 mils, 0.287mm)
Rezistența termică Carrier - Polyester, Liner - Paper Lățime bandă - Max -
Tipul de bandă 200°F (93°C) Banda inclusă Double Coated, Double Sided
ecranare 164' (50.0m) 54.7 yds Serie 9088
Dimensiunea șurubului Acrylic, 375 Starea RoHS Roll
Alte nume 54-001895-91046-8
DT272990755
Grosimea materialului 0.50" (12.70mm) 1/2"
Codul producătorului 9088 12MMX50M Descriere TAPE DBL COATED 9088 1/2"X50M
Culoare Clear, Red Print Tip cablu Splicing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
90879-80025T
90879-80025T
Producători: 3M
Descriere: EY 2-TN BL FRM/PLRZD GY LNS 4/CS
In stoc: 3532 pcs
Descarca: 90879-80025T.pdf
RFQ
Producători: Agastat Relays / TE Connectivity
Descriere: DIE SET 20-14 AWG USE WITH A9996
In stoc: 281 pcs
Descarca: 90871-2.pdf
RFQ
Descriere: DIE SET 24-18 AWG USE WITH A9996
In stoc: 333 pcs
Descarca: 90872-2.pdf
9088 25MMX50M
9088 25MMX50M
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED 9088 1"X50M
In stoc: 6626 pcs
Descarca: 9088 25MMX50M.pdf
Descriere: TOOL HAND CRIMPER 18-24AWG SIDE
In stoc: 319 pcs
Descriere: SPACERCRIMPER
In stoc: 219 pcs
Descarca:
Descriere: EYWR GLSSY BL FRM/GY LNS 4/CS
Descarca: 90878-80025T.pdf
9088FL 25MMX50M
9088FL 25MMX50M
Descriere: TAPE DBL COATED 9088FL 1"X50M
Descarca: 9088FL 25MMX50M.pdf
Descriere: SPACER, SUPPORT
In stoc: 82 pcs
Descarca:
Descriere: EYWR GNMTL GRY FRM/CLR LNS 4/CS
9088FL 19MMX50M
9088FL 19MMX50M
Descriere: TAPE DBL COATED 9088FL 19MMX50M
Descarca: 9088FL 19MMX50M.pdf
9088 3/4
9088 3/4" X 60 YDS
Descriere: TAPE DBL COATED 9088 .75"X60YRD
Descarca: 9088 3/4" X 60 YDS.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW