8R37-E001
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8R37-E001
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile 8R37-E001
Număr parc 8R37-E001 Producător 3M
Descriere CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4621 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 250V
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Steel Serie 8000
ambalare Tray Alte nume 00051115598272
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici Filter descriere detaliata 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal