8R15-N001
3M3M
8R15-N001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 8R15-N001
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Foi de date: 8R15-N001.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 8R15-N001
Număr parc 8R15-N001 Producător 3M
Descriere CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5826 pcs Fișa cu date 8R15-N001.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj 250V
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Steel Serie 8000
ambalare Tray Alte nume 00051115598074
3M10609
8R15N001
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Panel Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Materialul carcasei Thermoplastic Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded)
Caracteristici - descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 3A Tip de contact Signal