81100-600C01
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 81100-600C01
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 100POS STR SMD
Foi de date: 81100-600C01.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile 81100-600C01
Număr parc 81100-600C01 Producător 3M
Descriere CONN HEADER 100POS STR SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3338 pcs Fișa cu date 81100-600C01.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 810 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Alte nume 05111153218
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 100
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.405" (10.29mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Surface Mount 100 position 0.050" (1.27mm)
Ratingul curent 0.75A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Lungimea contactului - împerecherea 0.140" (3.56mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: 3M
Descriere: 4WALL TRIPOLARIZ HEADER 100 CONT
In stoc: 5482 pcs
Descarca:
RFQ
81100-600201-RB
81100-600201-RB
Producători: 3M
In stoc: 6884 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: CONN HEADER 100POS STR SHORT
Descarca: 81100-650203.pdf
81100-600C01-RB
81100-600C01-RB
Descriere: CONN HEADER 100POS STR SMD
Descarca: 81100-600C01-RB.pdf
Descarca: 81100-650201.pdf
Descriere: CONN HEADER 100POS STR T/H
Descarca: 81100-600203-RB.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW