70F-110-32-PB
3M3M
70F-110-32-PB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 70F-110-32-PB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
Foi de date: 70F-110-32-PB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 70F-110-32-PB
Număr parc 70F-110-32-PB Producător 3M
Descriere CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 214340 pcs Fișa cu date 70F-110-32-PB.pdf
Sârmă ecartament 22-26 AWG terminare Crimp
Tipul terminalului Standard Tab Lățime 0.110" (2.79mm)
Tab Grosime 0.032" (0.81mm) Tab Lungime -
Serie - ambalare Bulk
Alte nume 00054007951742
3M157247
70F-110-32-PB-ND
Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime - În general 0.630" (16.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Diametrul izolației 0.075" (1.91mm)
Izolatie Non-Mating End Insulated Gen Female
Caracteristici Butted Seam descriere detaliata 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated