690-RED-12MMX66M
3M3M
690-RED-12MMX66M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 690-RED-12MMX66M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE FILM RED 0.47"X 72YDS
Foi de date: 690-RED-12MMX66M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 690-RED-12MMX66M
Număr parc 690-RED-12MMX66M Producător 3M
Descriere TAPE FILM RED 0.47"X 72YDS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10423 pcs Fișa cu date 690-RED-12MMX66M.pdf
Lăţime 0.47" (12.00mm) folosire Color Coding, Protecting, Sealing, Wrapping
Grosime - suport, transportator 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm) Grosime - Adeziv 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Grosime 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm) Interval de temperatură -