62C96-1200EC
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 62C96-1200EC
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 96POS DIN W/O FLANGE
Foi de date: 62C96-1200EC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 62C96-1200EC
Număr parc 62C96-1200EC Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 96POS DIN W/O FLANGE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4445 pcs Fișa cu date 62C96-1200EC.pdf
terminare IDC Stil C
Serie Eurosocket, 62CXX Pas 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Alte nume 05113841138
62C961200EC
DE610020195
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 96
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Material Inflamabilitate UL94 V-0
Material - Izolație Polybutylene Terephthalate (PBT), Polyester, Glass Filled Nivel, clasă 1
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici Feed Through
Ratingul curent 1A Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)