5-F9473PC-1.5S
3M3M
5-F9473PC-1.5S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5-F9473PC-1.5S
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
Foi de date: 5-F9473PC-1.5S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5-F9473PC-1.5S
Număr parc 5-F9473PC-1.5S Producător 3M
Descriere TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7009 pcs Fișa cu date 5-F9473PC-1.5S.pdf
Lăţime 1.50" (38.10mm) 1 1/2" folosire General Purpose
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0142" (14.2 mils, 0.360mm) Interval de temperatură -
Tipul de bandă Adhesive Transfer Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 18 Months Serie -
ambalare Box Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 1.50" (38.10mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant