5-AB5010-1.5S
3M3M
5-AB5010-1.5S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5-AB5010-1.5S
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK
Foi de date: 1.5-AB5010-1.5S.pdf2.5-AB5010-1.5S.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 5-AB5010-1.5S
Număr parc 5-AB5010-1.5S Producător 3M
Descriere SHEET POLYMER RES 38.1MM SQ 5/PK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2885 pcs Fișa cu date 1.5-AB5010-1.5S.pdf2.5-AB5010-1.5S.pdf
Lăţime 1.500" (38.10mm) Tip Absorbing Sheet
Grosime - În general 0.005" (0.13mm) Formă Square
5AB501015S
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polymer Resin, Metal Flakes Lungime 1.500" (38.10mm)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5-AB5010-1.5
5-AB5010-1.5
Producători: 3M
Descriere: TAPE POLYMER RESIN 38.1MM 5/PK