5-4930-1.5S
3M3M
5-4930-1.5S Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 5-4930-1.5S
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK
Foi de date: 1.5-4930-1.5S.pdf2.5-4930-1.5S.pdf3.5-4930-1.5S.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 5-4930-1.5S
Număr parc 5-4930-1.5S Producător 3M
Descriere TAPE DBL COAT 1 1/2"X 1.5" 5PK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8092 pcs Fișa cu date 1.5-4930-1.5S.pdf2.5-4930-1.5S.pdf3.5-4930-1.5S.pdf
Lăţime 1.50" (38.10mm) 1 1/2" folosire General Purpose
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Interval de temperatură 200°F (93°C)
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 24 Months Serie VHB™ 4930
ambalare Bulk Alte nume 3M11094
5493015S
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 1.50" (38.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoare White
Înapoi, Carrier Paper Adeziv Acrylic
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
5-4930-1/2
5-4930-1/2
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED WHT 1/2" DIA 5PK
In stoc: 8504 pcs
Descarca: 5-4930-1/2.pdf
RFQ
5-4930-1/2-4R
5-4930-1/2-4R
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED WHT 1/2"X 4" 5PK
In stoc: 7427 pcs
Descarca: 5-4930-1/2-4R.pdf
RFQ
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 1"X 2" 5PK
Descarca: 5-4930-1-2R.pdf
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 1" DIA 5PK