40-50-3903-GREEN
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 40-50-3903-GREEN
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DUCT CLOTH GREEN 40"X 50YDS
Foi de date: 40-50-3903-GREEN.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 436 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 40-50-3903-GREEN
Număr parc 40-50-3903-GREEN Producător 3M
cantitate valabila 436 pcs Fișa cu date 40-50-3903-GREEN.pdf
Lăţime 40.00" (1.02m) folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max
Tipul de bandă Duct Cloth Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 18 Months Serie 3903
Lungime 150' (45.7m) 50 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Green Înapoi, Carrier Vinyl
Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
40-50-3903-BLUE
40-50-3903-BLUE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLUE 40"X 50YDS
In stoc: 380 pcs
Descarca: 40-50-3903-BLUE.pdf
RFQ
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS TIN
In stoc: 4295 pcs
Descarca: 40-516-10.pdf
RFQ
40-50-3903-BLACK
40-50-3903-BLACK
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLACK 40"X 50YDS
In stoc: 465 pcs
Descarca: 40-50-3903-BLACK.pdf
Producători: Judco Manufacturing, Inc.
Descriere: SWITCH PUSHBUTTON SPST-NC
In stoc: 46291 pcs
Descarca:
40-5-12-T
40-5-12-T
Producători: Birtcher / Pentair
Descriere: PCB RETAINER, TAPPED, 6"