3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE GREEN 2000/ROLL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000
Număr parc 3M 401+ CIRCLE-0.563"-2000 Producător 3M
Descriere TAPE GREEN 2000/ROLL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4730 pcs Fișa cu date
Lăţime 0.56" (14.30mm) 9/16" dia folosire Masking, Protection, Sealing
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Interval de temperatură -