3801A/16-300
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3801A/16-300
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CBL RIBN 16COND 0.050 BLACK 300'
Foi de date: 3801A/16-300.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 759 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
90 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3801A/16-300
Număr parc 3801A/16-300 Producător 3M
cantitate valabila 759 pcs Fișa cu date 3801A/16-300.pdf
Sârmă ecartament 26 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie 3801A
Lățime panglică 0.800" (20.32mm) Panglica Grosime 0.039" (0.99mm)
Evaluări UL Style 2651 Pas 0.050" (1.27mm)
Alte nume 00051119913958
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Numărul de conductori 16 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 300.0' (91.44m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Jacket Culoare Black Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Resiztenta izolarii 10 GOhm Primul marcator al dirijorului -
Caracteristici Zippable descriere detaliata Flat Ribbon Cable Black 16 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 300.0' (91.44m)
Conductor Strand 7 Strands / 34 AWG Materialul conductorului Copper, Tinned
Tip cablu Flat Cable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3801A/20
3801A/20
Producători: 3M
Descriere: ROUND 20 COND FLT CABLE BLK 300'
In stoc: 576 pcs
Descarca:
RFQ
38020
Producători: Altech Corporation
Descriere: BLOCK PWR DISTRIB 1POS
In stoc: 2418 pcs
Descarca: 38020.pdf
RFQ
380180
Producători: Weidmuller
Descriere: BOX STEEL 18.03"L X 15.04"W
In stoc: 112 pcs
Descarca:
3801A/14
3801A/14
Producători: 3M
Descriere: ROUND 9 COND FLT CABLE BLK 300'
In stoc: 883 pcs
Producători: FLIR
Descriere: PASSIVE COMPONENT LCR METER
In stoc: 384 pcs
Descarca: 380193.pdf
Producători: Weidmuller
Descriere: BOX STEEL 35.98"L X 24.02"W
In stoc: 48 pcs
Descriere: BOX STEEL UNPAINTED 30"L X 20"W
In stoc: 64 pcs
Descriere: BOX S STEEL 12.05"L X 12.05"W
In stoc: 2751 pcs
Producători: Adafruit
Descriere: TT MOTOR ALL-METAL GEARBOX
Descriere: BOX S STEEL 9.02"L X 5.98"W
3801A/09
3801A/09
Descriere: CBL RIBN 9COND 0.050 BLACK 300'
Descarca: 3801A/09.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW