373-RED-48MMX50M
3M3M
373-RED-48MMX50M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 373-RED-48MMX50M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
Foi de date: 373-RED-48MMX50M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 373-RED-48MMX50M
Număr parc 373-RED-48MMX50M Producător 3M
cantitate valabila 6803 pcs Fișa cu date 373-RED-48MMX50M.pdf
Lăţime 1.89" (48.00mm) folosire Packaging, Sealing, Splicing
Grosime - suport, transportator 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm) Grosime - Adeziv 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Grosime 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) Interval de temperatură -