373-CLEAR-36MMX50M
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 373-CLEAR-36MMX50M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CLR 36MM X 50M BULK
Foi de date: 373-CLEAR-36MMX50M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 373-CLEAR-36MMX50M
Număr parc 373-CLEAR-36MMX50M Producător 3M
Descriere CLR 36MM X 50M BULK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10709 pcs Fișa cu date 373-CLEAR-36MMX50M.pdf
Serie Scotch® 373 Alte nume 00021200723667
373-CLEAR-36MMX50M-ND
3M159046
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
373-GREEN-48MMX50M
373-GREEN-48MMX50M
Producători: 3M
Descriere: GRN 48MM X 50M BULK
In stoc: 7379 pcs
Descarca: 373-GREEN-48MMX50M.pdf
RFQ
373-CLEAR-72MMX914M
373-CLEAR-72MMX914M
Producători: 3M
Descriere: TAPE BOX SEALING 2.83"X 1000YD
In stoc: 547 pcs
Descarca: 373-CLEAR-72MMX914M.pdf
RFQ
Producători: Preci-Dip
Descriere: HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM