371-CLEAR-48MMX100M
3M3M
371-CLEAR-48MMX100M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 371-CLEAR-48MMX100M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE BOX SEALING 1.89"X 109.3YD
Foi de date: 1.371-CLEAR-48MMX100M.pdf2.371-CLEAR-48MMX100M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 371-CLEAR-48MMX100M
Număr parc 371-CLEAR-48MMX100M Producător 3M
cantitate valabila 20573 pcs Fișa cu date 1.371-CLEAR-48MMX100M.pdf2.371-CLEAR-48MMX100M.pdf
Lăţime 1.89" (48.00mm) folosire Packaging, Sealing, Splicing
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0019" (1.9 mils, 0.048mm) Interval de temperatură -