3625/32SF
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 3625/32SF
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 30M
Foi de date: 1.3625/32SF.pdf2.3625/32SF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 3625/32SF
Număr parc 3625/32SF Producător 3M
cantitate valabila 1035 pcs Fișa cu date 1.3625/32SF.pdf2.3625/32SF.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie 3625
Lățime panglică 1.260" (32.00mm) Panglica Grosime 0.035" (0.89mm)
Evaluări UL Style 2651 Pas 0.039" (1.00mm)
Alte nume 00051119917604
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Numărul de conductori 32 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 98.4' (30.00m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Jacket Culoare Gray Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Resiztenta izolarii 10 GOhm Primul marcator al dirijorului Red
Caracteristici Zippable descriere detaliata Flat Ribbon Cable Gray 32 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG Materialul conductorului Copper, Tinned
Tip cablu Flat Cable
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
3625/36 100M
3625/36 100M
Producători: 3M
Descriere: CBL RIBN 36COND 0.039 GRAY 100M
In stoc: 289 pcs
Descarca: 3625/36 100M.pdf
RFQ
Producători: 3M
Descriere: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 30M
In stoc: 1168 pcs
Descarca: 3625/34 30M.pdf
RFQ
3625/30 30M SF
3625/30 30M SF
Descriere: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 30M
In stoc: 1043 pcs
Descarca: 3625/30 30M SF.pdf
3625/34SF 30M
3625/34SF 30M
In stoc: 656 pcs
Descarca: 3625/34SF 30M.pdf
Descriere: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 10M
Descriere: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 100M
In stoc: 431 pcs
3625/28SF
3625/28SF
Descriere: CBL RIBN 28COND 0.039 GRAY 30M
Descarca: 3625/28SF.pdf
In stoc: 271 pcs
Descarca: 3625/36 100MSF.pdf
3625/32
3625/32
Descriere: CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 100M
In stoc: 385 pcs
Descarca: 3625/32.pdf
Descriere: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 100M
In stoc: 308 pcs
Descriere: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 50M
In stoc: 463 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW