34-50-3903-BLACK
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 34-50-3903-BLACK
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DUCT CLOTH BLACK 34"X 50YDS
Foi de date: 34-50-3903-BLACK.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 554 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 554 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 34-50-3903-BLACK
Număr parc 34-50-3903-BLACK Producător 3M
cantitate valabila 554 pcs Fișa cu date 34-50-3903-BLACK.pdf
Lăţime 34.00" (863.60mm) folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max
Tipul de bandă Duct Cloth Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 18 Months Serie 3903
Lungime 150' (45.7m) 50 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Black Înapoi, Carrier Vinyl
Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 34POS GOLD
In stoc: 5816 pcs
Descarca: 34-6501-21.pdf
RFQ
34-50-3903-WHITE
34-50-3903-WHITE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH WHITE 34"X 50YDS
In stoc: 469 pcs
Descarca: 34-50-3903-WHITE.pdf
RFQ
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 34POS TIN
In stoc: 9838 pcs
Descarca: 34-6501-20.pdf
34-412
Producători: Apex Tool Group
Descriere: WR ADJ 12 BLK
Descarca:
34-50-3903-BLUE
34-50-3903-BLUE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLUE 34"X 50YDS
In stoc: 470 pcs
Descarca: 34-50-3903-BLUE.pdf
34-415
Producători: Apex Tool Group
Descriere: WR ADJ 15 BLK
Descarca:
34-4/R1G2B2C-D65199
34-4/R1G2B2C-D65199
Producători: Everlight Electronics
Descriere: LED 5MM LOW PRORED/GRN/BLUE CLR
34-5401-02SG
34-5401-02SG
Descriere: 3M ADFLO TURBO ASSEMBLY,
In stoc: 100 pcs
34-482-C
34-482-C
Producători: GC Electronics
Descriere: CABLE MGNT FLAT CLIP
Descarca: 34-482-C.pdf
Descriere: WR ADJ 4 BLK
Descriere: WR ADJ 6 BLK
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW