2350-6221-TG
3M3M
2350-6221-TG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2350-6221-TG
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului PIN STRIP HEADER 50 PIN STRAIGHT
Foi de date: 2350-6221-TG.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2350-6221-TG
Număr parc 2350-6221-TG Producător 3M
cantitate valabila 29438 pcs Fișa cu date 2350-6221-TG.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie 2300 Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.538" (13.67mm) Alte nume 00051115582554
2350-6221-TG-ND
3M156421-50
SE008018084
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 50
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 50 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
2350-5121TG
2350-5121TG
Producători: 3M
Descriere: CONN STRIP HDR
In stoc: 42797 pcs
Descarca:
RFQ
2350
Producători: Adafruit
Descriere: ADDRESS LED DISCR SER WHITE 1=10
In stoc: 17071 pcs
Descarca: 2350.pdf
RFQ
2350AH
2350AH
Producători: Davies Molding, LLC.
Descriere: KNOB SMOOTH 0.250" PHENOLIC
Descarca: 2350AH.pdf
2350AE
2350AE
Descarca: 2350AE.pdf
Producători: 3M
Descriere: PIN STRIP HEADER 50 PIN RIGHT AN
Descarca: 2350-5221-TG.pdf
Producători: Weidmuller
Descriere: HEX KEY T-HANDLE 8MM 4.72"
Descarca: 235000000.pdf
Descriere: CONN HEADER 50POS STR .230" GOLD
Descarca: 2350-6121-TG.pdf
2350AF
2350AF
Descarca: 2350AF.pdf
Producători: Yageo
Descriere: RES SMD 43.2K OHM 0.1% 1/8W 0805
Descarca:
235080GR
235080GR
Producători: Apex Tool Group
Descriere: GEARRATCHET HDL 3/8DR
2350FB39A0050E
2350FB39A0050E
Producători: Johanson Technology
Descriere: FILTER-BALUN COMBO 2.35GHZ 1:1
Producători: Techspray
Descriere: TECHCLEAN WIPER
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW