2333-5211-TG
3M3M
2333-5211-TG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2333-5211-TG
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului PIN STRIP HEADER 33 PIN RIGHT AN
Foi de date: 2333-5211-TG.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2333-5211-TG
Număr parc 2333-5211-TG Producător 3M
cantitate valabila 94548 pcs Fișa cu date 2333-5211-TG.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie 2300 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 00051115582073
SE008014505
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 33
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 33 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.318" (8.08mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Mill-Max
Descriere: TERM TURRET SINGLE L=3.18MM
In stoc: 173152 pcs
Descarca: 2333-3-00-50-00-00-07-0.pdf
RFQ
2333B
2333B
Producători: Aavid Thermalloy
Descriere: HEAT SINK
In stoc: 27919 pcs
Descarca: 2333B.pdf
RFQ
2334
Producători: Adafruit
Descriere: BOX PLASTIC RED 3.62" LX2.48" W
Descarca: 2334.pdf
Producători: Mill-Max
Descriere: TERM TURRET SNG
2333-6111-TG
2333-6111-TG
Producători: 3M
Descriere: PIN STRIP HEADER 33 PIN STRAIGHT
Descarca: 2333-6111-TG.pdf
Producători: 3M
Descriere: PIN STRIP HEADER 33 PIN RIGHT AN
Descarca: 2333-5111-TG.pdf
23330C
23330C
Producători: Murata Power Solutions
Descriere: FIXED IND 33UH 640MA 497 MOHM
Descarca: 23330C.pdf
Descriere: TERM TURRET SNG
2333BG
2333BG
Producători: Aavid Thermalloy
Descriere: HEATSINK
Descarca:
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW