233+144MMX55M
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 233+144MMX55M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE MASKING PERFORM 144MMX55M
Foi de date: 1.233+144MMX55M.pdf2.233+144MMX55M.pdf3.233+144MMX55M.pdf
  • Mesaj
Specificațiile 233+144MMX55M
Număr parc 233+144MMX55M Producător 3M
cantitate valabila 2704 pcs Fișa cu date 1.233+144MMX55M.pdf2.233+144MMX55M.pdf3.233+144MMX55M.pdf
Grosime - suport, transportator - Grosime 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm)
Rezistența termică Crepe Paper Lățime bandă - Max -
Tipul de bandă 250°F (121°C) - 30 minutes Banda inclusă Masking
ecranare 180' (55.0m) 60 yds Serie Scotch® 233+
Dimensiunea șurubului Rubber Starea RoHS Roll
Alte nume 00051115057526
Grosimea materialului 5.67" (144.00mm)