2308-5121-TG
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2308-5121-TG
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului PIN STRIP HEADER 8 PIN RIGHT ANG
Foi de date: 2308-5121-TG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2308-5121-TG
Număr parc 2308-5121-TG Producător 3M
cantitate valabila 196741 pcs Fișa cu date 2308-5121-TG.pdf
Tensiune - DC Spark Over (Nom) Copper Alloy Introduceți atribute -
terminare Solder Stil Board to Board or Cable
Direcția de stivuire Male Pin invaluindu 0.100" (2.54mm)
Terminarea ecranului Square Serie 2300
Row Spacing - împerecherea Unshrouded Starea RoHS Bulk
Ripple Current - Frecvență scăzută - Pitch - Conector -
Lungimea totală de contact 0.110" (2.79mm) Alte nume 00051115583070
SE008018621
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 8 Număr de contacte 100µin (2.54µm)
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Material - Izolație All
Codul producătorului 2308-5121-TG Lungime - Post (împerechere) -
Materialul de izolație Tin-Lead Înălțimea izolației -
Caracteristici - Descriere extinsă 8 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
Descriere PIN STRIP HEADER 8 PIN RIGHT ANG Ratingul curent 3A
Curent - maxim / contact - Lungime de contact - Postare 0.230" (5.84mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.100" (2.54mm) Contactați Finish Thickness - Post Thermoplastic, Glass Filled
Contact Finisare Grosime - Împerechere Gold Contactați Finish - Postați 10µin (0.25µm)
Contact Finish - Împerechere 0.242" (6.14mm) Tip conector Header