2307-24MMX55M
3M3M
2307-24MMX55M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2307-24MMX55M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE MASKING NAT 15/16"X 60YDS
Foi de date: 2307-24MMX55M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2307-24MMX55M
Număr parc 2307-24MMX55M Producător 3M
cantitate valabila 14617 pcs Fișa cu date 2307-24MMX55M.pdf
Lăţime 0.94" (24.00mm) 15/16" folosire Paint Masking
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) - 30 minutes
Tipul de bandă Masking Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 12 Months Serie 2307
ambalare Roll Alte nume 00021200711183
2307-24MMX55M-ND
230724MMX55M
3M157281
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime 180' (55.0m) 60 yds
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Culoare Natural
Înapoi, Carrier Crepe Paper Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Mill-Max
Descriere: TERM TURRET DOUBLE L=4.72MM
In stoc: 195444 pcs
Descarca: 2307-3-00-01-00-00-07-0.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
In stoc: 228385 pcs
Descarca: 2307-4-00-01-00-00-07-0.pdf
RFQ
Producători: Techspray
Descriere: MINI-TIP FOAM SWAB
In stoc: 191 pcs
2307-18MMX55M
2307-18MMX55M
Producători: 3M
Descriere: TAPE MASKING NATURAL 0.71"X 60YD
Descarca: 2307-18MMX55M.pdf
Producători: 3M
Descriere: TAPE MASKING NATURAL 1.42"X 60YD
Descarca: 2307-36MMX55M.pdf
Descriere: TAPE MASKING NATURAL 0.47"X 60YD
Descriere: TERM TURRET DBL
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW