2304-5111-TG
3M3M
2304-5111-TG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2304-5111-TG
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului PIN STRIP HEADER 4 PIN RIGHT ANG
Foi de date: 2304-5111-TG.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2304-5111-TG
Număr parc 2304-5111-TG Producător 3M
cantitate valabila 344469 pcs Fișa cu date 2304-5111-TG.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie 2300 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 00051111958780
SE008013291
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 4
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 4 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)
Contactați Finish - Postați Tin-Lead Contact Finish - Împerechere Gold
Tip conector Header Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Mill-Max
Descriere: TERM TURRET SINGLE L=2.64MM
In stoc: 194752 pcs
Descarca: 2304-4-00-44-00-00-07-0.pdf
RFQ
Producători: Mill-Max
In stoc: 220648 pcs
Descarca: 2304-4-00-01-00-00-07-0.pdf
RFQ
2304-5211-TG
2304-5211-TG
Producători: 3M
Descriere: CONN STRIP HDR
Descarca:
2304-5121-TB
2304-5121-TB
Producători: 3M
Descriere: PIN STRIP HEADER 4 PIN RIGHT ANG
Descarca: 2304-5121-TB.pdf
Descriere: TERM TURRET SNG
Descarca: 2304-5121-TG.pdf
Descriere: TERM TURRET SNG
Descarca: 2304-5221-TB.pdf
Descarca: 2304-5221-TG.pdf
Descriere: CONN STRIP HDR
Descarca:
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW