2302-6111-TG
3M3M
2302-6111-TG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2302-6111-TG
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 2POS STR .230" GOLD
Foi de date: 2302-6111-TG.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2302-6111-TG
Număr parc 2302-6111-TG Producător 3M
Descriere CONN HEADER 2POS STR .230" GOLD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 187502 pcs Fișa cu date 2302-6111-TG.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable invaluindu Unshrouded
Serie 2300 Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact 0.450" (11.43mm) Alte nume 00051138418113
2302-6111-TG-ND
3M158713
SE008001999
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 2 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent 3A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.120" (3.05mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.230" (5.84mm)