22-50-3903-WHITE
3M3M
22-50-3903-WHITE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 22-50-3903-WHITE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DUCT CLOTH WHITE 22"X 50YDS
Foi de date: 22-50-3903-WHITE.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 728 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 22-50-3903-WHITE
Număr parc 22-50-3903-WHITE Producător 3M
cantitate valabila 728 pcs Fișa cu date 22-50-3903-WHITE.pdf
Lăţime 22.00" (558.80mm) folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0065" (6.5 mils, 0.165mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max
Tipul de bandă Duct Cloth Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 18 Months Serie 3903
Lungime 150' (45.7m) 50 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare White Înapoi, Carrier Vinyl
Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Descriere: CONN HOUSING DUAL ROW 8POS .100
In stoc: 69353 pcs
Descarca: 22-55-2082.pdf
RFQ
Producători: Aries Electronics, Inc.
Descriere: 625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT
In stoc: 20426 pcs
Descarca: 22-4625-70.pdf
RFQ
22-50-3903-BLUE
22-50-3903-BLUE
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLUE 22"X 50YDS
In stoc: 820 pcs
Descarca: 22-50-3903-BLUE.pdf
Producători: Chemtronics
Descriere: PLATO SOLDERING TIP - 1/8"
Descarca:
22-4820-90C
22-4820-90C
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
Descarca: 22-4820-90C.pdf
22-50-3903-BLACK
22-50-3903-BLACK
Producători: 3M
Descriere: TAPE DUCT CLOTH BLACK 22"X 50YDS
In stoc: 813 pcs
Descarca: 22-50-3903-BLACK.pdf
Producători: Kester
Descriere: SOLDER FLUX-CORED/88 .062" 15LB
In stoc: 81 pcs
Descriere: CONN HOUSING 4POS .100 DUAL
Descriere: CONN HOUSING 14POS .100 DUAL
Descriere: CONN HOUSING 12POS .100 DUAL
Descriere: CONN HOUSING DUAL ROW 4POS .100
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW