201+24MMX55M
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 201+24MMX55M
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE MASKING NAT 15/16"X 60YDS
Foi de date: 201+24MMX55M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 201+24MMX55M
Număr parc 201+24MMX55M Producător 3M
Descriere TAPE MASKING NAT 15/16"X 60YDS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 23949 pcs Fișa cu date 201+24MMX55M.pdf
Lăţime 0.94" (24.00mm) 15/16" folosire General Purpose
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0044" (4.4 mils, 0.112mm) Interval de temperatură -
Tipul de bandă Masking Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 12 Months Serie 201+
Alte nume 0-00-51115-64740-6
3M156829
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Lungime 180' (55.0m) 60 yds Culoare Natural
Înapoi, Carrier Crepe Paper Adeziv Rubber
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
201
Producători: Conxall / Switchcraft
Descriere: SWITCH PUSH SPST-NO 0.25A 28V
In stoc: 10716 pcs
Descarca: 201.pdf
RFQ
201-0.8A
201-0.8A
Producători: E-T-A
Descriere: CIR BRK THERM 800MA 240VAC/65VDC
In stoc: 2558 pcs
Descarca: 201-0.8A.pdf
RFQ
Producători: E-T-A
Descriere: CIR BRK THERM 300MA 240VAC/65VDC
Descarca: 201-0.3A.pdf
201
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: HOLDER BATTERY D ALUM
Descarca: 201.pdf
Producători: PanaVise
Descriere: VISE 2.88" GROOVED JAWS
Descriere: CIR BRK THERM 500MA 240VAC/65VDC
Producători: N/A
Descriere: 201-000795
Descarca:
Producători: Staco Energy Products Co.
Descriere: VARIABLE TRANSFORMER 132V 2A
In stoc: 691 pcs
Descriere: CIR BRK THERM 100MA 240VAC/65VDC