2.25-5-RP62
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2.25-5-RP62
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRY 2 1/4"X 5YDS
Foi de date: 2.25-5-RP62.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2.25-5-RP62
Număr parc 2.25-5-RP62 Producător 3M
cantitate valabila 2459 pcs Fișa cu date 2.25-5-RP62.pdf
Lăţime 2.25" (57.15mm) 2 1/4" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0620" (62.0 mils, 1.575mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max