1700/34BP
3M3M
1700/34BP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1700/34BP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 100'
Foi de date: 1.1700/34BP.pdf2.1700/34BP.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 595 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 595 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
45 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1700/34BP
Număr parc 1700/34BP Producător 3M
cantitate valabila 595 pcs Fișa cu date 1.1700/34BP.pdf2.1700/34BP.pdf
Sârmă ecartament 28 AWG Voltaj 300V
ecranare Unshielded Serie 1700
Lățime panglică 1.700" (43.18mm) Panglica Grosime 0.080" (2.03mm)
Evaluări UL Style 20462 Pas 0.050" (1.27mm)
Alte nume 00051138829100
Temperatura de Operare -20°C ~ 105°C
Numărul de conductori 34 (17 Pair Twisted) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 100.0' (30.48m) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Jacket Culoare Multiple Material jachetă (izolație) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Resiztenta izolarii 1 GOhms Primul marcator al dirijorului -
Caracteristici - descriere detaliata Flat Ribbon Cable Multiple 34 (17 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 100.0' (30.48m)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG Materialul conductorului Copper, Tinned
Tip cablu Flat Twisted Pair
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1700/34 100
1700/34 100
Producători: 3M
Descriere: CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 25'
In stoc: 2068 pcs
Descarca: 1700/34 100.pdf
RFQ
1700/34TD
1700/34TD
Producători: 3M
Descriere: CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 100'
In stoc: 662 pcs
Descarca: 1700/34TD.pdf
RFQ
1700/34TB
1700/34TB
In stoc: 861 pcs
Descarca: 1700/34TB.pdf
Descriere: CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 300'
In stoc: 293 pcs
Descarca: 1700/34 300.pdf
1700/30EF
1700/30EF
Descriere: CBL RIBN 30COND TWIST-PAIR 300'
In stoc: 342 pcs
Descarca: 1700/30EF.pdf
1700/34 300SF
1700/34 300SF
In stoc: 245 pcs
Descarca: 1700/34 300SF.pdf
Descriere: CBL RIBN 36COND TWIST-PAIR 5'
In stoc: 5428 pcs
Descarca: 1700/36 100SF.pdf
1700/34BW
1700/34BW
In stoc: 789 pcs
Descarca: 1700/34BW.pdf
Descriere: CBL RIBN 36COND TWIST-PAIR 100'
In stoc: 531 pcs
1700/34TB 300'
1700/34TB 300'
In stoc: 263 pcs
Descarca: 1700/34TB 300'.pdf
Descriere: CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 5'
Descriere: CBL RIBN 34COND TWIST-PAIR 200'
In stoc: 317 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW