155240-5303-RB
3M3M
155240-5303-RB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 155240-5303-RB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN HEADER 2MM 40POS R/A .155"
Foi de date: 1.155240-5303-RB.pdf2.155240-5303-RB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1050 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 155240-5303-RB
Număr parc 155240-5303-RB Producător 3M
Descriere CONN HEADER 2MM 40POS R/A .155" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14016 pcs Fișa cu date 1.155240-5303-RB.pdf2.155240-5303-RB.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Shrouded - 4 Wall
Serie 1552 Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm) ambalare Tray
Lungimea totală de contact - Alte nume 0 00 51111 17048 9
1552405303RB
3M5101
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 40
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.247" (6.28mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Keying Slot
Tipul de fixare Latch Lock/Eject Hooks descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.079" (2.00mm)
Ratingul curent 1.25A Tip de contact Male Pin
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare 0.155" (3.94mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.150" (3.81mm)