153246-2000-RB-WF
3M3M
153246-2000-RB-WF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 153246-2000-RB-WF
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN 2MM SKT 46POS THRU-BRD SMD
Foi de date: 153246-2000-RB-WF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 153246-2000-RB-WF
Număr parc 153246-2000-RB-WF Producător 3M
Descriere CONN 2MM SKT 46POS THRU-BRD SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34387 pcs Fișa cu date 153246-2000-RB-WF.pdf
Voltaj 500VDC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie 1532
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 05111166114
1532462000RBWF
3M5430TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 46
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.129" (3.28mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 46 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post -
Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Bottom or Top Entry
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Phoenix Contact
Descriere: CABLE 5POS