150244-2000-RB-WF
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 150244-2000-RB-WF
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN SOCKET 44POS 2MM SMD
Foi de date: 1.150244-2000-RB-WF.pdf2.150244-2000-RB-WF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1950 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 150244-2000-RB-WF
Număr parc 150244-2000-RB-WF Producător 3M
Descriere CONN SOCKET 44POS 2MM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 27533 pcs Fișa cu date 1.150244-2000-RB-WF.pdf2.150244-2000-RB-WF.pdf
Voltaj 500VDC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie 1502
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 00051119908893
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 44
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.183" (4.65mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket