150240-2000-RB-WE
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 150240-2000-RB-WE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului 2MM BOARDMOUNT SOCKET 40 POSITIO
Foi de date: 1.150240-2000-RB-WE.pdf2.150240-2000-RB-WE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 150240-2000-RB-WE
Număr parc 150240-2000-RB-WE Producător 3M
Descriere 2MM BOARDMOUNT SOCKET 40 POSITIO Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26281 pcs Fișa cu date 1.150240-2000-RB-WE.pdf2.150240-2000-RB-WE.pdf
Voltaj 500VDC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie 1502
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 00051111965740
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 40
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.183" (4.65mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post 200.0µin (5.08µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
150238-5022-TH
150238-5022-TH
Producători: 3M
Descriere: CONN SOCKET 2MM 38POS R/A 15GOLD
In stoc: 6523 pcs
Descarca: 150238-5022-TH.pdf
RFQ
15024
Producători: SCS
Descriere: BAG STATIC SHLD MTL OUT 4"X2"
In stoc: 954859 pcs
Descarca: 15024.pdf
RFQ
150240-5022-RB
150240-5022-RB
Producători: 3M
Descriere: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 40 POSITIO
Descarca: 150240-5022-RB.pdf
Descriere: CONN 40POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Descarca: 150240-2020-RB.pdf
150240-5002-TB
150240-5002-TB
Descriere: CONN SOCKET 2MM 40POS R/A 30GOLD
Descarca: 150240-5002-TB.pdf
Descriere: CONN SOCKET 2MM 40POS SMD 15GOLD
Descarca: 150240-2020-TH.pdf
15024
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: BOARD TERMINAL MINI TURRET 50POS
Descarca: 15024.pdf
Producători: Phoenix Contact
Descriere: CABLE 3POS
Descriere: CONN 40POS 2MM SOCKET R/A PC MT
Descriere: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 38 POSITIO
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW