150210-2000-RB-WB
3M3M
150210-2000-RB-WB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 150210-2000-RB-WB
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului CONN 10POS 2MM SOCKET STR PC SMD
Foi de date: 1.150210-2000-RB-WB.pdf2.150210-2000-RB-WB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1950 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 150210-2000-RB-WB
Număr parc 150210-2000-RB-WB Producător 3M
Descriere CONN 10POS 2MM SOCKET STR PC SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 62494 pcs Fișa cu date 1.150210-2000-RB-WB.pdf2.150210-2000-RB-WB.pdf
Voltaj 500VDC terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie 1502
Row Spacing - împerecherea 0.079" (2.00mm) Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume 00076308788957
1502102000RBWB
3M5306TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 10
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.183" (4.65mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici Pick and Place
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Ratingul curent 1A Tip de contact Female Socket
Contact Formă Square Materiale de contact Copper Alloy
Lungime de contact - Postare - Contactați Finish Thickness - Post 200.0µin (5.08µm)
Contact Finisare Grosime - Împerechere 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish - Postați Tin
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle
Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
150210-2020-RB-WB
150210-2020-RB-WB
Producători: 3M
Descriere: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 10 POSITIO
In stoc: 69028 pcs
Descarca: 150210-2020-RB-WB.pdf
RFQ
150208-6002-TB
150208-6002-TB
Producători: 3M
Descriere: CONN 8POS 2MM SOCKET VERT PC MT
In stoc: 3720 pcs
Descarca: 150208-6002-TB.pdf
RFQ
Descriere: CONN SOCKET 2MM 10POS SMD 30GOLD
Descarca: 150210-2000-TB.pdf
15021
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: BOARD TERMINAL MINI TURRET 25POS