12X12-6-9495LE
3M3M
12X12-6-9495LE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12X12-6-9495LE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12"
Foi de date: 12X12-6-9495LE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12X12-6-9495LE
Număr parc 12X12-6-9495LE Producător 3M
Descriere TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 12" Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 15713 pcs Fișa cu date 12X12-6-9495LE.pdf
Lăţime 12.00" (304.80mm) folosire Holding, Joining, Mounting
Grosime - suport, transportator 0.0005" (0.5 mils, 0.013mm) Grosime - Adeziv 0.0062" (6.2 mils, 0.157mm)
Grosime 0.0067" (6.7 mils, 0.170mm) Interval de temperatură 70°F ~ 100°F (21°C ~ 38°C)
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 24 Months Serie 9495LE
ambalare Bulk Alte nume 12X1269495LE
3M9744
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lungime 12.00" (304.80mm)