12-5-9495MP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12-5-9495MP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 5YDS
Foi de date: 12-5-9495MP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12-5-9495MP
Număr parc 12-5-9495MP Producător 3M
cantitate valabila 2135 pcs Fișa cu date 12-5-9495MP.pdf
Lăţime 12.00" (304.80mm) folosire Holding, Joining, Mounting
Grosime - suport, transportator 0.0028" (2.8 mils, 0.071mm) Grosime - Adeziv 0.0029" (2.9 mils, 0.074mm)
Grosime 0.0057" (5.7 mils, 0.145mm) Interval de temperatură -
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 24 Months Serie 9495MP
ambalare Roll Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Clear Înapoi, Carrier Polyester Film
Adeziv Acrylic, 200MP
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: 3M
Descriere: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 12"X 5YDS
In stoc: 1326 pcs
Descarca: 12-5-950.pdf
RFQ
Producători: 3M
In stoc: 2156 pcs
Descarca: 12-5-9626.pdf
RFQ
12-5-9490LE
12-5-9490LE
Descriere: TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 5YDS
Descarca: 12-5-9490LE.pdf
Descriere: TAPE ADHSV TRNSFR 12"X 5YDS
In stoc: 257 pcs
Descriere: TAPE MASKING BLACK 12"X 5YDS
In stoc: 203 pcs
Descarca: 12-5-9495LE.pdf
In stoc: 212 pcs
Descriere: POLY TAPE 12"X5YD 1 ROLL
Descriere: TAPE MASKING CLEAR 12"X 5YDS
In stoc: 248 pcs
12-5-9629PC
12-5-9629PC
Descarca: 12-5-9629PC.pdf
Descriere: THERM PAD 4.57MX304.8MM W/ADH
In stoc: 151 pcs
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW