12-5-468MP
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12-5-468MP
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRNSFR CLR 12"X 5YDS
Foi de date: 12-5-468MP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12-5-468MP
Număr parc 12-5-468MP Producător 3M
cantitate valabila 2080 pcs Fișa cu date 12-5-468MP.pdf
Lăţime 12.00" (304.80mm) folosire Attachment, High Temperature Applications
Grosime - suport, transportator 0.0042" (4.2 mils, 0.107mm) Grosime - Adeziv 0.0051" (5.1 mils, 0.130mm)
Grosime 0.0093" (9.3 mils, 0.236mm) Interval de temperatură -40°F ~ 300°F (-40°C ~ 149°C)
Tipul de bandă Adhesive Transfer Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 18 Months Serie 468MP
ambalare Roll Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Clear Înapoi, Carrier Polycoated Kraft Liner
Adeziv Acrylic, 200MP
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED CLEAR 12"X 5YDS
In stoc: 368 pcs
Descarca: 12-5-4910.pdf
RFQ
12-5-467MP
12-5-467MP
Producători: 3M
Descriere: TAPE ADHSV TRNSFR CLR 12"X 5YDS
In stoc: 2136 pcs
Descarca: 12-5-467MP.pdf
RFQ
Descriere: TAPE ELECTROPLATING TAN 12"X 5YD
In stoc: 1080 pcs
Descarca: 12-5-470.pdf
12-5-4496B
12-5-4496B
Descriere: TAPE DBL COATED BLACK 12"X 5YDS
Descarca: 12-5-4496B.pdf
In stoc: 943 pcs
Descriere: TAPE SPLICING CLEAR 1/2"X 5YDS
Descriere: TAPE DBL COATED GRAY 12"X 5YDS
In stoc: 329 pcs
In stoc: 379 pcs
In stoc: 663 pcs
In stoc: 372 pcs
In stoc: 485 pcs
12-5-4496W
12-5-4496W
Descriere: TAPE DBL COATED WHITE 12"X 5YDS
In stoc: 948 pcs
Descarca: 12-5-4496W.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW