12-18-RP32
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 12-18-RP32
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Foi de date: 12-18-RP32.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 200 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 200 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 12-18-RP32
Număr parc 12-18-RP32 Producător 3M
cantitate valabila 200 pcs Fișa cu date 12-18-RP32.pdf
Lăţime 0.50" (12.70mm) 1/2" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 24 Months Serie VHB™ RP32
Lungime 54' (16.5m) 18 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Gray Înapoi, Carrier Acrylic Foam
Adeziv Acrylic
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: GC Electronics
Descriere: WIRE TEST LEADS 27AWG 15" 10PCS