102A0-M218PE
3M3M
102A0-M218PE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 102A0-M218PE
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului MINI D RIBBON 100 CONTACT
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 102A0-M218PE
Număr parc 102A0-M218PE Producător 3M
Descriere MINI D RIBBON 100 CONTACT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3641 pcs Fișa cu date
Serie * Alte nume 04547452443215
JE150337515
descriere detaliata Position Connector
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
102A0-6212PL
102A0-6212PL
Producători: 3M
Descriere: CONN MINI-D 100POS RECPT
In stoc: 11432 pcs
Descarca: 102A0-6212PL.pdf
RFQ
102A10029X
102A10029X
Producători: Conec
Descriere: CONN 21POS FML SLDR DIN41617
In stoc: 17708 pcs
Descarca: 102A10029X.pdf
RFQ
102A0-6212PC
102A0-6212PC
Producători: 3M
Descriere: CONN MDR RCPT 100POS VERT T/H
Descarca: 102A0-6212PC.pdf
Producători: Conec
Descriere: CONN 13POS FML SLDR DIN41617
Descarca: 102A10019X.pdf
Descriere: 31 POS FEMALE SOLDER DIN41617
1029LC
1029LC
Producători: Keystone Electronics Corp.
Descriere: COVER BATTERY HOLDER
Descarca: 1029LC.pdf
Descriere: CONN 13POS FML PC PNL DIN41617
102A0-M218VE
102A0-M218VE
Descriere: CONN MINI-D 100POS R/A RECPT
Descarca: 102A0-M218VE.pdf
102A
102A
Producători: Hamlin / Littelfuse
Descriere: 3-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 190-4
In stoc: 652 pcs
Descarca: 102A.pdf
102A0-6212VC
102A0-6212VC
Descriere: CONN MINI D RCPT 100POS VERT T/H
Descarca: 102A0-6212VC.pdf
102A-9
102A-9
In stoc: 661 pcs
Descarca: 102A-9.pdf
Descriere: CONN 13POS FML PC BRD DIN41617
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW