1.5-5-F9460PC
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5-5-F9460PC
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 5YD
Foi de date: 1.5-5-F9460PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5-5-F9460PC
Număr parc 1.5-5-F9460PC Producător 3M
Descriere TAPE ADHSV TRNSFR 1 1/2"X 5YD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4310 pcs Fișa cu date 1.5-5-F9460PC.pdf
Lăţime 1.50" (38.10mm) 1 1/2" folosire -
Grosime - suport, transportator 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Grosime - Adeziv 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Grosime 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) Interval de temperatură 300°F (149°C) Max