1.5-5-502FL
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.5-5-502FL
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE LAMINATING CLR 1 1/2"X 5YDS
Foi de date: 1.5-5-502FL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.5-5-502FL
Număr parc 1.5-5-502FL Producător 3M
cantitate valabila 4341 pcs Fișa cu date 1.5-5-502FL.pdf
Lăţime 1.50" (38.10mm) 1 1/2" folosire -
Grosime - suport, transportator 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm) Grosime - Adeziv 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Grosime 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Interval de temperatură -
Tipul de bandă Laminating Perioada de valabilitate a produsului Date of Manufacture
Termen de valabilitate 24 Months Serie 502FL
Lungime 15' (4.6m) 5 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Clear Înapoi, Carrier Polyethylene-Terephthalate (PET)
Adeziv Acrylic
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: 3M
Descriere: TAPE FILM AMBER 1 1/2"X 5YDS
In stoc: 2608 pcs
Descarca: 1.5-5-5413.pdf
RFQ
1.5-5-501FL
1.5-5-501FL
Producători: 3M
Descriere: TAPE LAMINATING CLR 1 1/2"X 5YDS
In stoc: 5067 pcs
Descarca: 1.5-5-501FL.pdf
RFQ
Descriere: TAPE DBL COATED WHT 1 1/2"X 5YDS
Descarca: 1.5-5-4952.pdf
Descriere: TAPE DBL COATED GRY 1 1/2"X 5YDS
Descriere: TAPE GLASS CLOTH BRN 1 1/2"X 5YD
Descriere: TAPE FILM GRAY 1 1/2"X 5YDS
1.5-5-4957F
1.5-5-4957F
Descarca: 1.5-5-4957F.pdf
Descriere: TAPE ANTI-SLIP/ANTI-STICK TAN
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW