1.375-5-RP25
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1.375-5-RP25
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRY 1 3/8"X 5YDS
Foi de date: 1.375-5-RP25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1.375-5-RP25
Număr parc 1.375-5-RP25 Producător 3M
cantitate valabila 3663 pcs Fișa cu date 1.375-5-RP25.pdf
Lăţime 1.38" (34.93mm) 1 3/8" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max