1/2-18-RP25
3M3M
1/2-18-RP25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 1/2-18-RP25
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
Foi de date: 1/2-18-RP25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 1/2-18-RP25
Număr parc 1/2-18-RP25 Producător 3M
cantitate valabila 2669 pcs Fișa cu date 1/2-18-RP25.pdf
Lăţime 0.50" (12.70mm) 1/2" folosire Bonding
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0250" (25.0 mils, 0.635mm) Interval de temperatură 199°F (93°C) Max
Tipul de bandă Double Coated, Double Sided Perioada de valabilitate a produsului Date of Shipment
Termen de valabilitate 24 Months Serie VHB™ RP25
Alte nume 1/2-18-RP25-ND
3M156630
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Lungime 54' (16.5m) 18 yds Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Culoare Gray Înapoi, Carrier Acrylic Foam
Adeziv Acrylic
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
1/2-18-8992
1/2-18-8992
Producători: 3M
Descriere: TAPE INSULATING GRN 1/2"X 18YDS
In stoc: 15696 pcs
Descarca: 1/2-18-8992.pdf
RFQ
1/2-18-RP45
1/2-18-RP45
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED GRAY 1/2"X 18YDS
In stoc: 2763 pcs
Descarca: 1/2-18-RP45.pdf
RFQ
1/2-100-8997C
1/2-100-8997C
Descriere: POLY TAPE 0.5" PACK OF 100
Descarca: 1/2-100-8997C.pdf
Descriere: POLY TAPE 0.5" ROLL OF 1000