0.875-5-RP45
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0.875-5-RP45
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRAY 7/8"X 5YDS
Foi de date: 0.875-5-RP45.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0.875-5-RP45
Număr parc 0.875-5-RP45 Producător 3M
cantitate valabila 4467 pcs Fișa cu date 0.875-5-RP45.pdf
Lăţime 0.88" (22.35mm) 7/8" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0450" (45.0 mils, 1.143mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max