0.375-5-RP16
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0.375-5-RP16
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE DBL COATED GRAY 3/8"X 5YDS
Foi de date: 0.375-5-RP16.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
6 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0.375-5-RP16
Număr parc 0.375-5-RP16 Producător 3M
cantitate valabila 8372 pcs Fișa cu date 0.375-5-RP16.pdf
Lăţime 0.38" (9.65mm) 3/8" folosire -
Grosime - suport, transportator - Grosime - Adeziv -
Grosime 0.0160" (16.0 mils, 0.406mm) Interval de temperatură 200°F (93°C) Max