0.25-5-F9473PC
3M3M
3M
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 0.25-5-F9473PC
Producator / Marca: 3M
Descrierea produsului TAPE ADHSV TRNSFR CLR 1/4"X 5YDS
Foi de date: 0.25-5-F9473PC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
7 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 0.25-5-F9473PC
Număr parc 0.25-5-F9473PC Producător 3M
cantitate valabila 11681 pcs Fișa cu date 0.25-5-F9473PC.pdf
Lăţime 0.25" (6.35mm) 1/4" folosire -
Grosime - suport, transportator 0.0040" (4.0 mils, 0.102mm) Grosime - Adeziv 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
Grosime 0.0140" (14.0 mils, 0.356mm) Interval de temperatură 300°F (149°C) Max